אלום קריסטל      רח. הלהב 11 חולון        צור קשר : 0507215004 בוריס                          
דף הבית >> מוצרים >> תריסים
תריסים          
 
תריסי הזזהתריסי פתיחה, תריסי גלילה ידניים (תריס חבל), תריסי גלילה חשמליים (הפעלת התריס בעזרת המנוע חשמלי) ותריסי גלילה הפעלה משולבת (גם מנוע וגם מנואלה ידנית). לתריסים קיימים סוגים שונים של שלבים. שלבי פלסטיק, שלבי אלומיניום מוקצף, שלבי אלומיניום משוך ניתן להרכיב גם בתריסי רפפה וגם בתריסי גלילה. שלב אור מאלומיניום משוך ניתן להרכיב רק בתריסי גלילה בהפעלה חשמלית או משולבת. תריסים היום חלק בלתי נפרד בעיצוב הבית. תריסי פתיחה בעיצוב בלגי קליל 1300, תריסי הזזה עם שלבי אלומיניום צרים 45 מ''מ, תריסי גלילה חשמליים עם שלבי אור משלימים עיצוב הבית. לבתי שימור ניתן לייצר ולהתקין תריסים בלגיים דמוי עץ הנפתחים על ציר או מתקפלים.
שלח לחבר הדפס
שתף
תריסי גלילה
תריסי גלילה-שדה תריס,הנגלל לתוך ארגז תריס הממוקם מעל הפתח. כאשר התריס סגור הוא מעניק חושך מלא וכאשר הוא פתוח מעבר אור ואוויר מלאים.פתיחת/סגירת התריס מתבצעת בעזרת מנוע חשמלי או הפעלה משולבת (מנואלה).

לחץ כאן לפרטים נוספים
תריסים

תריס חשמלי ארגז פנימי
תריס הנגלל לתוך ארגז תריס הממוקם מעל הפתח.כשהתריס סגור הוא מעניק חושך מלא וכאשר הוא פתוח מעבר אור ואוויר מלאים.פתיחת/סגירת התריס מתבצעת בעזרת מנוע חשמלי,רצוע ידנית או הפעלה משולבת(מנוע חשמלי ומנואלה).

לחץ כאן לפרטים נוספים
תריסים

תריס חשמלי ארגז חיצוני
תריסים חשמליים, תריסים חשמליים שלב אור, שלב אלומיניום משוך, שלב אלומיניום מוקצף, כאשר התריס סגור מעניק חושך מוחלט בחדר, כאשר התריס פתוח מעניק חדירה מלאה של אוויר ואור. קיימים מספר סוגים של ארגזי תריס.

לחץ כאן לפרטים נוספים
תריסים

תריסי הזזה
תריסי רפפה-שלבים, המסתובבים סביב ציר אופקי ומאפשרים חדירת כמות רבה יותר של אור ואוויר לחדר מאשר תריסי גלילה רגילים. ניתן לשלבם בכנפי הזזה או בכנפיים הנפתחות על ציר.קיימים סוגים רבים של שלבי רפפה.

לחץ כאן לפרטים נוספים
תריסים

תריסים דמוי עץ
קליל בלגי 1300 מערכת תריס בעיצוב בלגי.מערכת תריס לפתיחה צירית החוצה, בעיצוב בלגי, כמו פעם! מתאים לסדרת קליל בלגי 4300. שלבים, המסתובבים סביב ציר אופקי ומאפשרים חדירת כמות רבה יותר של אור ואוויר לחדר.

לחץ כאן לפרטים נוספים
תריסים

שלב אור
תריסים חשמליים,תריסי גלילה חשמליים,תריסים חשמליים שלב אור.

לחץ כאן לפרטים נוספים
תריסים

תיקון תריסים
צוות מיוחד לתיקוני תריסים וחלונות, תיקון תריסי גלילה חשמליים, החלפת גלגלים לחלונות, החלפת מנועים לתריסי גלילה, תיקון חלונות גיליוטינה, תיקון דלתות כניסה לבניין ועוד...

לחץ כאן לפרטים נוספים

תריסים מתקפלים
תריסים מתקפלים

לחץ כאן לפרטים נוספים


Go Back  Print  Send Page
 תקנון החנות         תנאי שימוש באתר         מפת האתר       פורום אלומיניום
 
 להזמנות: 0507215004 בוריס 

דואר אלקטרוני: borisov48@gmail.com
כתובת המפעל :
רח. הלהב 11 חולון בניין טכנו פארק


טל: 03-5545462 מפעל 
פקס: 03-5543773

                                                                      מכירות: 0507215004 בוריס                                                            
 
          
לייבסיטי - בניית אתרים